• -20%
Pestrec mariánsky
search
  • Pestrec mariánsky
  • Pestrec mariánsky
  • Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky 50ml - tinktúra (macerát) z byliny

6,50 €
5,20 € S DPH Zľava 20%

(104,00 € l)

Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

10 položky

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Tinktúra, kvapky (macerát) zo živých rastlín z byliny Pestrec mariánsky (Ostropestřec, Silybium)

Vysokokvalitná tinktúra zo semien Pestreca mariánskeho - Silybum marianum. Tinktúra z pestreca je dnes veľmi obľúbená a vyhľadávaná, keďže priaznivo ovplyvňuje činnosť pečene, podžalúdkovej žľazy, žlčníka, dvanástnika a sleziny. Môže napomôcť pri celkovej regenerácii tráviaceho systému v dnešnej dobe, ktorá je obzvlášť náročná a zaťažujúca práve na tieto orgány.

Tinktúra Pestrec zlepšuje látkovú výmenu, priaznivo vplýva pri zvyšovaní tvorby a vylučovaní žlče. Je výborný podporný prostriedok pri pečeňových chorobách. Prispieva k regenerácii pečeňových buniek a pôsobí proti tvorbe žlčových kameňov.

Táto tinktúra je vyrobená zo živých rastlín, macerovaných bezprostredne po zbere a má tak najvyšší možný obsah účinných látok ako aj samotnú bioenergiu živej čerstvej rastlinky. Plná chuť bylinky a farba extraktu vypovedajú o vysokej kvalite tohto macerátu. Na našom trhu je preto táto tinktúra jedinečná čo potvrdzujú aj pozitívne skúsenosti a spokojnosť užívateľov.

Upozornenie: Kvapky nie sú určené pre deti do 3 rokov. Dávkovanie pre dospelých 3 x 15 kvapiek za deň; pre deti od troch rokov 3 x 5 kvapiek za deň riediť v nemineralizovanej vode 20 ml na jednu dávku. Potom sa podrží v ústach a po 20 s až 30 s sa prehltne. Pitný režim pokračuje asi po pol hodine.

Obsah: 50 ml macerátu   

Výrobca Herba Vitalis

000018
10 položky

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Pankreas, slezina
Žlčník, pečeň
Bylinné produkty
Tinktúry
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.