• Na dotaz
Pestrec mariánsky AF tinktúra 50ml (salvia)
search
  • Pestrec mariánsky AF tinktúra 50ml (salvia)

Pestrec mariánsky AF tinktúra 50ml (salvia)

8,50 € S DPH
Množstvo
Na dotaz

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Zloženie: rastlinný glycerol; voda, Silybum marianum

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Pestrec mariánsky prispieva k udržaniu prirodzeného zdravia pečene, podporuje ich funkcie a je odporúčaný pre normalizáciu tráviaceho systému. Pestrec odporúčame užívať pre zvýšenie odolnosti organizmu a pre kontrolu hladiny cukru v krvi. Má antioxidačné vlastnosti.

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Odporúčané dávkovanie pestrecových kvapiek

Pestrec mariánsky kvapky tinktúra

Na pretrepanie užívame 20 kvapiek 3× denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 2 220 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zaujímavosť

Unikátna technológia výroby bezalkoholových tinktúr je vyvinutá našou firmou Salvia Paradise®. Najväčšou výhodou bezalkoholových tinktúr je široké použitie, a to najmä tam, kde alkoholové použité byť nemôžu, napr. vodiči, tehotné a dojčiace ženy, malé deti (s ohľadom na použitú bylinu). Pestrece kvapky sú príjemne sladké a preto ani deťom nevadí ich aplikácia priamo do úst. Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Čo je pestrec mariánsky?

Pestrec mariánsky je priama rastlina s latinským názvom Silybum marianum. Jedná sa o bylinu, ktorá nám dáva svoje plody, ktoré sa užívajú aj formou pestrecového čaju, ktorý si v pohodlí domova pripravíte tlčením celých semien na pestrecu kašu a potom zalejete vriacou vodou. Ďalším variantom je mleté ​​semeno, ktoré sa rozmieša s vodou a vypije. Pestrecové semená sa tiež spracovávajú aj do kapsúl.

001071

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Žlčník, pečeň
Bylinné produkty
Tikntúry AF
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.