Pestrec mariánsky extrakt 20 tbl.
search
  • Pestrec mariánsky extrakt 20 tbl.

Pestrec mariánsky extrakt 20 tbl.

7,80 €
Bez dane 3-5 dní
Množstvo

1 ks
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

 

Platba online kartou, bankovným prevodom, na prevádzke iba v hotovosti

Použitie pestreca mariánskeho je prospešné pre ľudí, ktorí sa zotavujú z ochorení pečene. Odstraňuje vedľajšie účinky liekov, ktoré negatívne ovplyvňujú pečeň.

Liečivé vlastnosti pestreca mariánskeho boli známe už v starovekom Ríme. Prvé zmienky o ňom je možné nájsť v spisoch starovekých lekárov.  Je veľmi užitočný pri ochoreniach čreva, pečene, žlčníka a žalúdka, cirhóza a stukovatenie pečene, hepatitída; akútna a chronická gastritída; žalúdočné a dvanástnikové vredy. Používa sa aj pri kožných problémoch dermatitídy, alergické ochorenie kože, vypadávanie vlasov, psoriáza, popáleniny, zaparenín kože, akné, a ďalšie.

Hlavnou účinnou zložkou tejto rastliny je silymarín. Tieto látky pomáhajú k posilneniu bunkových membrán, a to najmä v pečeňových bunkách. Je známe, že pečeň má dôležitú úlohu pri detoxikácii organizmu. Z tohto dôvodu je zdravie pečene veľmi dôležité. Silymarín vykazuje priaznivý účinok na ľudskú pečeň, posilňuje a regeneruje bunky pečene. Aktivuje metabolizmus, pomáha spaľovať tuk. Pre normálny tráviaci proces v našom tele je dôležité vytvorenie dostatočného množstva žlče. Z tohto dôvodu, pestrec mariánsky má pozitívny vplyv na trávenie. Pestrec mariánsky je bohatý na vitamíny rozpustné v tukoch, D, E, F . vitamín F predstavuje kombináciu polynenasýtených mastných kyselín. Vzhľadom k ich obsahu má tento olej proti-sklerotický účinok. Tieto materiály sú veľmi dôležité pre kardiovaskulárny systém človeka. Znižujú hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, bráni jeho usadzovaniu na stenách ciev. Má protizápalové, protivredové účinky, je tiež účinný hepatoprotector.

Chlorofyl aktivuje metabolické procesy v bunkách tela. Tento materiál je schopný vyvinúť na tkanivá omladzujúce účinky. To stimuluje metabolizmus v pečeni a srdcového svalu, je nutné vykonať redoxných reakcií v bunkách.

Tokoferoly pomáhajú chrániť naše telo pred účinkami faktorov, ktoré spôsobujú vývoj rakoviny. Tieto látky tiež zabraňujú predčasnému starnutiu a zachovanie jeho reprodukčné funkcie.

Karotenoidy majú anti-alergické účinky. Sú nevyhnutné pre normálny metabolizmus v pečeni a srdcovom svale. Karotén je potrebný pre sietnice. Pestrec má významné množstvo vitamínov A a E , ktoré sú silné antioxidanty. Chránia telo pred predčasným starnutím. Vitamín E je nevyhnutný pre normálne fungovanie nášho reprodukčného systému. Tieto vitamíny majú pozitívny vplyv na našu pokožku a oči, bráni rozvoju zápalových procesov. Pomáha posilňovať imunitný systém a normálnu činnosť srdca, ciev.

Spôsob použitia: 1 kapsula denne počas jedla. Dĺžka užívania 1 až 3 mesiace.

Upozornenie: Nevhodné pre ľudí s neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek, tehotným alebo dojčiacim ženám.

Zloženie: 1 tableta obsahuje: pestrec mariánsky extrakt 62,5mg, silymarín 30mg

Balenie: 20 tabliet po 25 g.

Krajina pôvodu: RU

000501
1 ks

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Žlčník, pečeň
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.