Lopúch - koreň 50g
search
  • Lopúch - koreň 50g

Lopúch - koreň 50g

3,50 €
Nie sme platcami DPH Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

3 položky
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Lopúch je vhodný na použitie pri poruchách trávenia, alebo ako podporné liečivo pri kataroch žalúdka a vredovej chorobe. Vyznačuje sa močopudnými a potopudným účinky. Pretože je močopudný a potopudný pomáha pri ťažkostiach močových ciest, kameňoch a piesku a pri dne. Moderné výskumy preukázali dobré výsledky pri liečení cukrovky v počiatočnom štádiu. 

Lopuchový koreň je tonizujúci a chrániaci organizmus pred chorobami - posilňuje imunitu. Ale nielen to - čaj z koreňa je dobrým posilňujúcim prostriedkom pri jarnej únave, čistí krv. Koreň sa užíva pri kožných chorobách (i hnisavých), ekzémoch, uhrovitosti a to ako zvonka v kúpeľoch a obkladoch, tak aj vnútorne v čistiacich čajoch. V obkladoch sa dáva na mokvavé vyrážky a zle sa hojace zhnisané rany.

Zloženie: sušený drvený lopúchový koreň 100%

Spôsob použitia: 1-2 čajové lyžičky sa vložia do smaltovej misy (môže byť aj sklenená) a zaleje sa to 200ml horúcej, prevarenej vody a prikryje sa pokrievkou , zohrieva sa 15 minút vo vodnom kúpeli. Scediť, ochladiť a užívať ako bežný čaj v priebehnu celého dňa.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu.

Obsah: 50g

Krajina pôvodu: Rusko

000482
3 položky

Tabuľka dát

Krajina pôvodu
Rusko
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.