Befungin 100 ml
search
  • Befungin 100 ml

Befungin 100 ml

19,50 €
Nie sme platcami DPH Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

2 položky
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Befungin je koncentrovaný extrakt z ryšavca šikmého, ľudovo nazývaného čaga, lat. Innonotus Obliquus. Čaga rastie hlavne na brezách, u nás málo, ale hojná je na Sibíri. Ryšavec obsahuje veľa aktívnych látok, polysacharidy, kyselinu čagovú, steroidy, melanin, betaglukany, mangan, meď, draslík, a iné.

Befungin - tekutina získaná z huby Čaga reguluje metabolické procesy, normalizuje funkcie tráviaceho traktu, má analgetický a posilňujúci účinok.

Na priaznivom účinku Befunginu má hlavný podiel melanín, ktorý má podobnú molekulárnu štruktúru ako prirodzený melanín človeka v koži a má preto možnosť bez prekážok preniknúť do štruktúry bunky a mať tak na ňu blahodárny vplyv. Najlepší efekt býva dosiahnutý v počiatočných štádiách onkologických ochorení. V pokročilejších štádiách môže zastaviť ďalší rast novotvaru, mierni bolesť a zlepšuje celkový stav chorého. Pri aplikácii Befunginu je veľmi vhodné, až žiadúce obmedziť príjem mäsitých a tučných potravín.

Skúsenosti ruského liečiteľstva po mnohé stáročia dali impulz k vedeckému skúmaniu Čagy pri liečbe novotvarov. Rozsiahly základný a aplikovaný farmakologický výskum Čagy, uskutočnený na rôznych pracoviskách Ruska - od 30-tych rokov 20. storočia až po súčasnosť - preukázal dávnu skúsenosť používania čagy v ľudovej medicíne. Je dokázané, že extrakt z Čagy je skutočne účinným terapeutikom a bol preto zavedený do oficiálnej ruskej medicínskej praxe pod názvom Befungin.

Táto huba je vskutku legendárna. Už od pradávna sa v Rusku Čaga používala ako vyhlásený liečebný prostriedok. Čágou sa liečil sám slávny knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier. Ako účinný protirakovinový liek je Čaga a výťažok z čagy zavedený do oficiálneho ruského liekopisu už v roku 1858. Je veľmi účinný pri liečbe chronického zápalu žalúdka, žalúdočných vredov, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Befungin sa používa pri ochoreniach lymfatického riečišťa a rozmanitých poruchách cirkulácie lymfy. Vzhľadom k spojitosti medzi trávením a kožnými problémami pôsobí ako osvedčený podporný prostriedok pri liečbe psoriázy, ekzémov, erytrodermie a iných kožných chorôb, pretože zlepšuje metabolizmus na bunkovej úrovni a tým zvyšuje odolnosť organizmu. Zlepšuje fungovanie nervového systému, ľudovo povedané "posilňuje nervy a mozog". Účinok Befunginu je komplexný a preto nie je potrebné ho kombinovať s inými bylinami.

Použitie:

• výborný podporný prostriedok pri vredovej chorobe žalúdka a dvanástnika

• pri všetkých zápaloch tráviaceho ústrojenstva

• pri chronickej gastritíde a polypóze žalúdka a čriev

• pri psoriáze, ekzéme a iných kožných problémoch

• pozitívne pôsobí na centrálny nervový systém

• upokojuje nervový systém pri nespavosti

• pozitívne pôsobí na látkovú výmenu

• zvyšuje odolnosť organizmu voči infekčným chorobám

• pri zápalových procesoch a nádoroch hrtanu vo forme inhalácie

• symptomatický prostriedok pri nádoroch s rôznou lokalizáciou

• pri ochorení pečene a sleziny

• v stomatológii pri paradentóze

Zloženie: vodný extrakt ryšavca šikmého 85g v 100 ml, stabilizovaný 10% alkoholu

Odporúčané dávkovanie: pripravíme si roztok rozmiešaním 3 lyžičiek Befunginu v 150ml prevarenej vlažnej vody a z tohto roztoku užívame 1 polievkovú lyžicu 2-3x denne 30 minút pred jedlom po dobu 3-5 mesiacov. ODD 3 lyžice zodpovedá extraktu z 3,5 g čagy. Pred upotrebením pretrepať.

Podmienky skladovania: Skladujte v suchu, chráňte pred svetlom, mimo dosahu detí, pri teplote nepresahujúcej 20 °C

Doba použiteľnosti: 3 roky.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy.

Neodporúča sa pri neznášanlivosti niektoré zložky prípravku.

Krajina pôvodu: RU

000321
2 položky

Tabuľka dát

Krajina pôvodu
Rusko
Podpora organizmu
Lymfatický systém
Črevný systém a žaludok
Žlčník, pečeň
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.