• -40%
Immuno Elixir Čaga & Šípka 500 ml.
search
  • Immuno Elixir Čaga & Šípka 500 ml.

Immuno Elixir Čaga & Šípka 500 ml.

37,00 €
22,20 € Zľava 40%
Bez dane 3-5 dní
Množstvo

1 ks
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Immuno Elixir Čaga a šípka je inšpirovaný originálnym elixírom Elemental ktorý, posilňuje dospelých a imunitný systém detí. Silný imunologický elixír má vysoký obsah vitamínu C, čagy, šípky a rôznych severských bylín.

Elixír s vitamínom C posilňuje imunitný systém. Vitamín C prispieva k:

​- normálna funkcia imunitného systému

- normálna funkcia nervového systému

- normálne psychologické funkcie

- zníženie únavy a únavy

- vhodné aj pre deti staršie ako 3 roky

Hlavné zložky: čaga, šípkové pyré, jablkový koncentrát, bylinky

Všetky ingrediencie, ktoré používame, sú dobre známe v tradičnej severskej medicíne, ale majú aj vedecky dokázané účinky na ľudské telo a myseľ. Všetky zložky sa používajú na obnovu a posilnenie organizmu a môžu predchádzať rôznym chorobám. Silná imunita nás udržuje zdravých. Imuno Elixir je bezpečný pre deti od 3 rokov. Ak by ste sa chceli hlbšie zaoberať, neváhajte a prečítajte si viac o všetkých komponentoch Immuno Elixir v kategórii TRADÍCIA A VEDA.

Zloženie: Výťažok z huby čaga 48% (voda, čaga ( Inonotus obliquus ), šípkové pyré 38,2% ( Rosa canina ), jablkový koncentrát 12% ( Malus domestica ), extrakt z borovicových púčikov ( Pinus sylvestris ), extrakt z kvetov rebríčka lekárskeho (Achillea millefolium), vitamín C (kyselina L-askorbová) 200mg / na 50 ml dennej dávky

Skladovanie: Skladujte na chladnom mieste a chránené pred svetlom. Po otvorení spotrebujte do 10 dní.

Dávkovanie: Denná dávka pre dospelého je 25 ml pred jedlom dvakrát denne. To je maximálna denná dávka 50 ml. Dávkovanie Immuno Elixíru pre deti podľa veku:

4 - 8 rokov 6 ml

9 -13 rokov 11 ml

14 - 18 rokov 16 ml

Malo by sa tiež vziať do úvahy množstvo vitamínu C získaného s inými výživnými látkami a zodpovedajúcim spôsobom znížiť množstvo elixíru.

1 polievková lyžica = 5 ml

* Dávkovanie Immuno Elixir pre deti je založené na medzinárodne uznávanom nariadení o dávkovaní vitamínu C podľa FDA (Institute of Medicine. Food and Nutrition Board. Referenčné dávky v strave pre vitamín C, vitamín E, selén a karotenoidy . Washington, DC: Národná akadémia Press, 2000).

Upozornenie: Neodporúča sa pre deti do 3 rokov! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nepoužívajte doplnok výživy ako náhradu pestrej stravy! Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na zložky. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Krajina pôvodu: Estónsko

Obsah: 500ml

000182
1 ks

Tabuľka dát

Krajina pôvodu
Estónsko
Podpora organizmu
Dýchacie cesty
Imunitný systém, vitalita, energia
Črevný systém a žaludok
Žlčník, pečeň
Bylinné produkty
Elixíry
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.