• -20%
Dračia krv kvapky 50ml
search
  • Dračia krv kvapky 50ml

Dračia krv kvapky 50ml (salvia)

20,90 €
16,72 € S DPH Zľava 20%

(334,40 € l)

Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

4 položky

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

100% čistý latex

Sangre de Drago (Dračia krv) je čistý kvapalný latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorý domorodci v Peru a iných častiach Južnej Ameriky používajú ako riešenie napríklad kožných problémov

Spektrum použitia dračej krvi je veľmi široké. Latex je zbieraný za úsvitu, vyteká pri poranení stromu. Mizu strom vylučuje na svoju obranu a na hojenie, čo objavili aj tamojší domorodci av tomto zmysle ju začali užívať. Našu civilizáciu s dračou krvou zoznámil španielsky kňaz, otec Banebé Cobo, okolo roku 1600. Popísal predovšetkým jej pozitívne vlastnosti s využitím v miestnom tradičnom liečiteľstve. Možno ju užívať zvonka aj vnútorne.

Vonkajšie použitie: Pre svoje analgetické a antivirotické účinky je užitočná pri rôznych druhoch poranení. Urýchľuje podporu hojenia a zacelenia rán. Zároveň chráni pred vniknutím infekcií. Veľmi dobrá je odozva pri potieraní, vyplachovaní či kloktaní v prípade napadnutia mandlí či pri zapálení ústnej dutiny, zubov a pod. Dobré skúsenosti sú s reakciou aj pri bradaviciach, ktoré zvonka potierame. Uľaví po bolestivom bodnutí hmyzom.

Vnútorne: 15 kvapiek rozpustíme v 100 ml vody a užívame 3× denne.

Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím vyhľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Vonkajšie: Na výplach úst a kloktanie použijeme 30 kvapiek a kloktáme 3–5× denne. Pri napadnutí či zapálení mandlí nanesieme na vatovú tyčinku a mandle potierame. Pri výskyte bradavice túto prelepíme nasiaknutou náplasťou a necháme úplne vstrebať. Opakujeme 1–3 dni. Bradavice by sa mali samé vylúpnuť. Pri rezných poraneniach, škrabancoch a pri ďalších kožných problémoch aplikujeme priamo na postihnuté miesto. Po troch týždňoch prerušíme podávanie.

Zloženie: 100% miazga zo stromu Croton lechleri, bez alkoholu či iných aditív

Pôvod: Peru

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Nie je vhodné užívať v čase tehotenstva av období, keď chcú ženy otehotnieť.

Surovina na prípravu bylinného čaju – nálevu a na vonkajšie použitie

000836
4 položky

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Imunitný systém, vitalita, energia
Pankreas, slezina
Pohybový aparát
Vlasy, nechty, pokožka
Črevný systém a žaludok
Bylinné produkty
Tinktúry
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.