• -20%
Benedikt lekársky
search
  • Benedikt lekársky
  • Benedikt lekársky
  • Benedikt lekársky

Benedikt lekársky 50ml - tinktúra (macerát) z byliny

6,50 €
5,20 € S DPH Zľava 20%

(104,00 € l)

Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

3 položky

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Tinktúra, kvapky (macerát) zo živých rastlín z byliny Benedikt lekársky (Benedikt, Cnicus)

Vysokokvalitná tinktúra z čerstvej rastliny Benedikta lekárskeho - Cnicus benedictus, pri ktorej je dôraz kladený na macerovanie bezprostredne po zbere. Tinktúra Benedikt podporuje tvorbu žalúdočných štiav a vylučovanie žlče, povzbudzuje činnosť tráviaceho traktu, užíva sa ako amárum (potlačuje nechutenstvo). Upravuje funkciu žlčníka a pečene. Zvyšuje látkovú výmenu a je močopudná. Pri vírusových chorobách a nádche je vhodná v kombinácii s tinktúrou z bylinky Echinacea purpurea. Má antibakteriálne a antivírusové pôsobenie a podporuje tvorbu materského mlieka (laktácia).

Táto tinktúra je vyrobená zo živých rastlín, macerovaných bezprostredne po zbere a má tak najvyšší možný obsah účinných látok ako aj samotnú bioenergiu živej čerstvej rastlinky. Plná chuť bylinky a farba extraktu vypovedajú o vysokej kvalite tohto macerátu. Na našom trhu je preto táto tinktúra jedinečná čo potvrdzujú aj pozitívne skúsenosti a spokojnosť užívateľov.

Upozornenie: Kvapky nie sú určené pre deti do 3 rokov. Dávkovanie pre dospelých 3 x 15 kvapiek za deň; pre deti od troch rokov 3 x 5 kvapiek za deň riediť v nemineralizovanej vode 20 ml na jednu dávku. Potom sa podrží v ústach a po 20 s až 30 s sa prehltne. Pitný režim pokračuje asi po pol hodine.

Obsah: 50 ml macerátu   

Výrobca Herba Vitalis

000205
3 položky

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Črevný systém a žaludok
Žlčník, pečeň
Bylinné produkty
Tinktúry
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.