Leskokôrka lesklá AF tinktúra 50ml (salvia)
search
  • Leskokôrka lesklá AF tinktúra 50ml (salvia)

Leskokôrka lesklá AF tinktúra 50ml (salvia)

11,00 €
Nie sme platcami DPH Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

4 položky
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Zloženie: rastlinný glycerol; voda; Ganoderma lucidum.

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím riadne pretrepte!

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Leskokôrka lesklá, známa pod latinským názvom Ganoderma lucidum, je huba dorastajúca veľkosti až 30 cm. Plodnica jednoročnej huby je výrazne lesklá, korkovitá, plochá, tvarom pripomína vejár či obličku. Vyrastá na kmeňoch či pňoch listnatých stromov.

Leskokôrka je v tradičnej čínskej medicíne veľmi obľúbenou hubou, v skorších dobách bolo jej užívanie len výsadou cisárov, ktorým slúžila ako elixír mladosti.

Leskokôrka – Reishi – je vhodná na podporu prirodzenej obranyschopnosti – imunitného systému, má vplyv na hladinu cholesterolu v krvi a je prospešná pre obehový systém.

Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra je vyrobená unikátnou technológiou zaručujúcou dostupnosť účinných látok, neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:

Po riadnom pretrepaní užívame 20 kvapiek 3× denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 3 408 mg čerstvej huby.

000965
4 položky

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Dýchacie cesty
Imunitný systém, vitalita, energia
Obličky a močové cesty
Pohybový aparát
Pre mužov
Pre ženy
Srdce + cievy
Bylinné produkty
Tikntúry AF
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.