Ženšen pravý 6-ročný AF tinktúra BIO 50 ml
search
  • Ženšen pravý 6-ročný AF tinktúra BIO 50 ml

Ženšen pravý 6-ročný AF tinktúra BIO 50 ml (salvia)

13,00 € S DPH
Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

4 položky

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Ženšen pravý 6-ročný BIO bezalkoholová tinktúra.

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

AF tinktúra je vyrobená z BIO ženšenu bieleho 6-ročného, ​​kedy dosahuje najvyššiu zrelosť. Jedná sa o vysokohorský ženšen z pohoria Čchang-Paj.

Ženšen je bylinou pôvodom z Číny, kde má tisícročnú tradíciu užívania. Objavený bol prvýkrát v horách Mandžuska, čo je v súčasnosti spoločne s niektorými miestami Severnej Kórey posledné miesto, kde by sme voľne rastúci ženšen ešte našli. Postupne bol s rastúcim ohlasom pre veľký dopyt z voľnej prírody vyťažený. V dvadsiatom storočí sa začal už komerčne pestovať, predovšetkým v Kórei.

Používa sa najmä na udržanie mentálnej a fyzickej výkonnosti. Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, udržanie koncentrácie. Známy je ako antioxidant, ktorý osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti, čulosti (ostražitosti) a vitalite. Odporúča sa užívať pri únave a strese. Stabilizuje hladinu cukru v krvi. Ženšenu sú prisudzované pozitívne účinky na správnu funkciu imunitného systému - prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Podporuje sexuálne zdravie a erekciu.

Ženšen - Panax ginseng BIO má významný povzbudzujúci účinok. Pri odbúraní únavy a zvýšení fyzickej i mentálnej aktivity si telo stále zachováva možnosť bez problémov zaspať (niekoľko hodín po užití, samozrejme neužívame bezprostredne pred spaním). Ženšen nemá vedľajšie účinky a nevzniká u neho tolerancia (nie je potrebné zvyšovať dávky na dosiahnutie rovnakého účinku).

Ženšen pravý v kombinácii s ginkgo bilobou pozitívne pôsobí na kognitívne funkcie a krvný obeh, spoločne podporujú výkon mozgu.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie: Po pretrepaní užívame 22 kvapiek 3× denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 4 000 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: rastlinný glycerol; voda; Panax ginseng BIO

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

000868
4 položky

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Imunitný systém, vitalita, energia
Pamäť, koncetrácia a nervový systém
Pankreas, slezina
Pre mužov
Pre ženy
Srdce + cievy
Bylinné produkty
Tikntúry AF
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.