• Na dotaz
Ašvaganda - vitánia AF tinktúra BIO 50 m
search
  • Ašvaganda - vitánia AF tinktúra BIO 50 m

Ašvaganda - vitánia AF tinktúra BIO 50ml (salvia)

9,50 € S DPH
Množstvo
Na dotaz

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Ašvaganda je tradičná ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant. Prispieva k ľahšiemu zaspaniu a skvalitňuje spánok, napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlmuje počas dňa. Podporuje duševné zdravie a vitalitu, je odporúčaná v období stresu.

Pozitívne pôsobí na mentálnu a kognitívnu činnosť a udržanie koncentrácie. Pomáha prekonávať únavu a dodáva energiu. Má blahodarný vplyv na reprodukčné funkcie. Prispieva k normálnej činnosti dýchacieho a kardiovaskulárneho systému. Je prospešná pre pokožku.

Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím vyhľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.Ašvaganda AF tinktúry BIO

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:

Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3× denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Tretiu dávku odporúčame užiť najneskôr do 17 hod.

Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 3 357 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: rastlinný glycerol; voda; Withania somnifera BIO

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

000827

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Imunitný systém, vitalita, energia
Pamäť, koncetrácia a nervový systém
Pre mužov
Pre ženy
Srdce + cievy
Štítna žľaza a hormonálný systém
Bylinné produkty
Tikntúry AF
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.