Benediktinský bylinný extrakt MÁTA 290 g
search
  • Benediktinský bylinný extrakt MÁTA 290 g

Benediktinský bylinný extrakt - Mäta 290 g

4,50 €
Bez dane 3-5 dní
Množstvo

3 položky
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

 

Platba online kartou, bankovným prevodom, na prevádzke iba v hotovosti

Benediktínsky bylinný extrakt z mäty piepornej vo forme sirupu obohatený o vitamín C prispieva k normálnemu tráveniu, prirodzenej obranyschopnosti, relaxácii, spánku a normálnej funkcii dýchacieho systému. Bez konzervantov.

Mäta pieporná – normálna činnosť tráviacej sústavy a čriev; prirodzená obranyschopnosť; relaxácia; spánok; normálne funkcie dýchacieho systému; proti nadúvaniu.

Ibištek sudánsky – prispieva k normálnej funkcii črevného traktu; vylučovanie vody z organizmu ak normálnej činnosti cievnej sústavy.

Vitamín C – napomáha normálnej funkcii imunitného systému.

Použitie:

Benediktínsky bylinný extrakt z mäty vo forme sirupu sa užíva priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených aj teplých nápojov.

Na prípravu teplých nápojov je dobré dbať na správnu teplotu vody, ktorá nesmie presiahnuť 45 °C, aby ste zachovali blahodárne účinné látky.

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: 2× až 3× denne 3 čajové lyžičky (15 ml)

Deti (od 3 rokov): 2× až 3× denne 1 čajovú lyžičku (5 ml)

Neprekračovať odporúčané dávkovanie.

Zloženie: voda, fruktóza, bylinný výťažok z Mäty piepornej, z Ibišteka sudánskeho, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti – kyselina citrónová, kyselina jablčná.

Upozornenie, uchovávanie: Bylinný extrakt Mäta vo forme sirupu pred použitím pretrepte! Prípadný zákal alebo usadenina nie je na závadu výrobku, ale je dôkazom prírodného pôvodu. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Vhodné pre deti od 1 roku. Nepodávajte dlhodobo.

 

Benediktínsky bylinný extrakt z Mäty vo forme sirupu skladujte pri teplote 10 – 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred mrazom! Po otvorení uchovávajte v tme a chlade a spotrebujte do 3 týždňov! Uchovávajte mimo dosahu detí.

000343
3 položky

Tabuľka dát

Bylinné produkty
Sirupy
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.