Phyto Protein Imun - kakao 300 g
search
  • Phyto Protein Imun - kakao 300 g

Phyto Protein Imun - kakao 300 g (salvia)

15,90 €
Nie sme platcami DPH Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

2 položky
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Phyto Protein Imun je zmes rastlinných proteínov obohatená o byliny podporujúce imunitný systém (rakytník, echinacea, eleuterokok a kozinec), kustovnicu čínsku a štandardizovaný extrakt ašvagandy.

Phyto Protein Imun je vhodný ako zdravá alternatíva raňajok alebo desiaty, najmä v období možného oslabenia imunitného systému v dôsledku vystavenia vyššej psychickej záťaži (stres), pri častých zmenách počasia a pod.

Rakytník rešetliakový sa odporúča na podporu imunitného systému. Dodáva telu energiu, odstraňuje únavu a uvoľňuje napätie. Pôsobí priaznivo na zdravie pokožky. Napomáha k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému a tráveniu.

Echinacea purpurová podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Napomáha udržiavať normálne zdravie dolných močových ciest. Tradične sa používa na podporu normálnej funkcie horných dýchacích ciest.

Eleuterokok ostnitý je známy adaptogén. Má pozitívny vplyv na prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Prispieva k fyzickému a duševnému zdraviu. Podporuje kognitívne funkcie a napomáha k relaxácii a podpore dobrej nálady.

Kozinec blanitý podporuje imunitný systém. Je významným adaptogénom a antioxidantom. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, krvného obehu a tlaku, cievnej sústavy a normalizuje hladinu krvného cukru.

Ašvaganda je v Ajurvédskej medicíne známa ako účinný adaptogén a antioxidant. Podporuje duševné zdravie a vitalitu, je odporúčaná v období stresu. Má pozitívny vplyv na mentálnu a kognitívnu činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu.

Phyto Protein Imun obsahuje 57% bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty.

Je ochutený exkluzívnym BIO kakaovým práškom z nepražených bôbov z Peru a zmesou xylitolu a steviol glykozidov. Xylitol je prírodné sladidlo získavané z brezovej kôry. Jeho kalorická hodnota je o 40 % nižšia ako hodnota repného cukru. Konzumácia potravín obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k zachovaniu mineralizácie zubov.

Phyto Protein Imun neobsahuje umelé farbivá ani arómy.

Zloženie: sójový proteínový izolát (90 % bielkovín), kakaový prášok BIO* (nepražený), sladidlo: xylitol, hrachový proteín BIO* (78,5 % bielkovín), kustovnica čínska (Lycium chinense), rakytník rešetliakový blanitý (Astragalus membranaceus), eleuterokok (Eleutherococcus senticosus), morská soľ, echinacea (Echinacea purpurea), ašvaganda (Withania somnifera) štandardizovaný extrakt (5 % withanolidov), sladidlo: steviol glykozidy

* kontrolované: SK-BIO-ABCERT-002

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Množstvo 30 g zmesi rozmiešajte v 250–300 ml vody alebo rastlinného mlieka a vypite 1–3× denne. Phyto protein kakao surovina

Presnú porciu proteínu vám zaistí Salvia Paradise odmerka 70 ml.

Na dokonalé premiešanie proteínu použite náš Shaker Salvia Paradise 500+100 ml.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

000860
2 položky

Tabuľka dát

Doplňky stravy
Rastl.proteiny
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.