• Na dotaz
Phyto Protein Imun - banán 300 g
search
  • Phyto Protein Imun - banán 300 g

Phyto Protein Imun - banán 300 g (salvia)

17,80 €
Nie sme platcami DPH
Množstvo
Na dotaz

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Phyto Protein Imun je zmes rastlinných proteínov obohatená o byliny podporujúce imunitný systém (rakytník, echinacea, eleuterokok a kozinec), kustovnicu čínsku a štandardizovaný extrakt ašvagandy.

Phyto Protein Imun je vhodný ako zdravá alternatíva raňajok alebo desiaty, najmä v období možného oslabenia imunitného systému v dôsledku vystavenia vyššej psychickej záťaži (stres), pri častých zmenách počasia a pod.

Rakytník rešetliakový sa odporúča na podporu imunitného systému. Dodáva telu energiu, odstraňuje únavu a uvoľňuje napätie. Pôsobí priaznivo na zdravie pokožky. Napomáha k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému a tráveniu.

Echinacea purpurová podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Napomáha udržiavať normálne zdravie dolných močových ciest. Tradične sa používa na podporu normálnej funkcie horných dýchacích ciest.

Eleuterokok ostnitý je známy adaptogén. Má pozitívny vplyv na prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Prispieva k fyzickému a duševnému zdraviu. Podporuje kognitívne funkcie a napomáha k relaxácii a podpore dobrej nálady.

Kozinec blanitý podporuje imunitný systém. Je významným adaptogénom a antioxidantom. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, krvného obehu a tlaku, cievnej sústavy a normalizuje hladinu krvného cukru.

Ašvaganda je v Ajurvédskej medicíne známa ako účinný adaptogén a antioxidant. Podporuje duševné zdravie a vitalitu, je odporúčaná v období stresu. Má pozitívny vplyv na mentálnu a kognitívnu činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu.

Phyto Protein Imun je ochutený lyofilizovaným banánom. Obsahuje 47% bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Je vhodný ako zdravé raňajky alebo desiata.

 

Zloženie: sójový proteínový izolát (90% bielkovín), banán lyofilizovaný, hrachový proteín BIO* (78,5% bielkovín), sladidlo: xylitol, kustovnica čínska (Lycium chinense), rakytník (Hippophae rhamnousus, eleuterokok (Eleutherococcus senticosus), morská soľ, echinacea (Echinacea purpurea), ašvaganda (Withania somnifera) štandardizovaný extrakt (5 % withanolidov), sladidlo: steviol glykozidy

* kontrolované: SK-BIO-ABCERT-002

 

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Množstvo 30 g zmesi rozmiešajte v 250–300 ml vody alebo rastlinného mlieka a vypite 1–3× denne. Phyto protein banán

Presnú porciu proteínu vám zaistí Salvia Paradise odmerka 70 ml.

Na dokonalé premiešanie proteínu použite náš Shaker Salvia Paradise 500+100 ml.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

000858

Tabuľka dát

Doplňky stravy
Rastl.proteiny
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.