Rakytníkový olej 100 ml (sevak)
search
  • Rakytníkový olej 100 ml (sevak)

Rakytníkový olej 100 ml (sevak)

14,90 €
Nie sme platcami DPH Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

2 položky
Skladom

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Zloženie: šetrným spôsobom za studena lisovaný olej zo semien rakytníka rešetliakového v zmesi 1:1 s potravinárskym olivovým olejom - obsah 100 ml.

Dávkovanie: 1-3x denne 1 kávová lyžička

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukládať mimo dosahu dětí. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy

Viete, že

 - náš rakytník pochádza z Bohdalova na Vysočine (ČR)? Pri jeho pestovaní a zbere nepoužívame minerálne hnojina, herbicídy, pesticídy ani iné chemické prostriedky, jednoducho čisté BIO... :-)

Olej z rakytníka rešetliakového sa vyrába za studena šetrným lisovaním semien. Získaný zdravý elixír sa mieša v pomere 1:1 s potravinárskym olivovým olejom na jemnejšiu starostlivosť.

Je to vlastne prírodný koncentrát vitamínov A, B1, B2, B6, C, D, E, F, K, P, ďalej obsahuje beta karotén, kyselinu listovú, organické kyseliny, triesloviny a minerálne soli, dôležité esenciálne mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je tiež zdrojom vzácnej omega-7 mastnej kyseliny.

Dá sa používať nielen na vnútorné ťažkosti, ale aj na vonkajšie. Je vynikajúca pri popáleninách a omrzlinách, zamedzuje vysušovaniu pokožky a zlepšuje jej kvalitu.

Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) je ovocie bohaté na kombináciu vitamínov, antioxidantov, stopových prvkov, oleja, nenasýtených mastných kyselín a biologicky aktívnych látok. Kríky alebo malé stromy najskôr krášli žltkasté kvety, ktoré na jeseň dozrejú do žiariacich oranžových bobuliek plných vitamínu C.

001212
2 položky
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.