• Nové
  • Na dotaz
Imuníček Lipozomálny  - imunita pre deti 200ml
search
  • Imuníček Lipozomálny  - imunita pre deti 200ml

Imuníček Lipozomálny - imunita pre deti 200ml

25,00 €
Nie sme platcami DPH
Množstvo
Na dotaz

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

ZLOŽENIE:
demineralizovaná voda, lecitín slnečnicový geneticky nemodifikovaný, vitamin C (kyselina L askorbová), 1,3/1,6 glukán z hlivy ustricovej, Zn (glukónan zinočnatý), D3 (cholekalciferol), konzervačná látka sorban draselný, antioxidat L-askorbát sódny, prírodná aróma jahoda, stévia, prírodný konzervant z rastlín.

SPRÁVNE UŽÍVANIE IMUNÍČKA: Jednu dávku lipozomálneho Imuníčka dajte do malého množstva, napr. džúsu, vody, čaju a dajte vypiť najlepšie počas jedla. Nedávajte piť čistý koncentrát nalačno.

DÁVKOVANIE: 1ml roztoku na 5kg telesnej hmotnosti 1x denne

Obsah v dennej dávke: DDD%: Lecitín slnečnicový 40mg nest., vitamin C (kyselina L askorbová) 30mg 43%, 1,3/1,6 glukán z hlivy ustricovej 15mg nestanovené, Zn (glukónan zinočnatý)1mg 20%, D3 (cholekalciferol) 3mcg (120IU) 25%

UPOZORNENIE: Nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi a užívajúci imunosupresíva.

Expirácia produktu je 6 mesiacov od dátumu výroby. Neotvorené skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, ideálne v chladničke. Po otvorení skladovať v chladničke maximálne 30 dní. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné. Lipozomálne výrobky si neukladajte do zásoby. Najlepšie sú čo najčerstvejšie.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Krajina pôvodu: Slovensko

Lipozomálny Imuníček to je imunita pre vaše deti. Imuníček je špeciálne navrhnutý na posilnenie imunity vašich detí. Vďaka špeciálnej lipozomálnej technológii tento výnimočný imunitný booster zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť jeho zložiek, medzi ktoré patrí patentovaný 1,3/1,6 glukán z hlivy ustricovej, vitamín C, zinok, vitamín D3 a slnečnicový lecitín.

Lipozomálny Imuníček je kľúčom k posilneniu imunitného systému vašich detí. Pravidelné užívanie tohto produktu zabezpečuje, že deti dostanú všetky potrebné vitamíny, betaglukán a ďalšie kľúčové látky pre správne fungovanie ich imunitného systému.

S Lipozomalnym Imuníčkom si môžete byť istí, že poskytnete vašim deťom najlepšiu ochranu proti vírusom a baktériám a imunitný systém vašich detí bude v najlepšej forme.

Nenechajte teda zdravie a imunitu vašich detí na náhodu a vyskúšajte náš Lipozomalny Imuníček a poskytnite vašim deťom všetko, čo potrebujú pre zdravý a silný imunitný systém.

Často kladená otázka: Kedy sa mám rozhodnút pre užívanie Vášho detské multivitamínu a kedy Imuníčka?

Odpoveď: Detsky multivitamín je primárne určený na dlhodobé užívanie pre správny vývoj Vášho dieťaťa a zabezpečuje denný prísun všetkých dôležitých látok do detského organizmu. Detský multivitamín je výbornou profylaxiou pre detský organizmus.

Imuníček je zameraný predovšetkým na posilnenie imunity, pri virózach, pri alergiách počas celého roka, keď dieťa nastupuje do kolektívu alebo ak má dieťa oslabenú imunitu. Oba prípravky môžete striedať počas roka.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 100ml:

Energetická hodnota 168 kJ/40,4 kcal
Tuky (g) 3,78
- z toho nasýtené (g) 0,44
Sacharidy (g) 2,62
- z toho cukry (g) 0,08
bielkoviny 0,1g

Výrobca: ZDRAVÝ SVET s.r.o.

001496

Tabuľka dát

Podpora organizmu
Pre deti
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.