Phyto Coffee Čaga 100 g
search
  • Phyto Coffee Čaga 100 g

Phyto Coffee Čaga 100 g (salvia)

9,90 € S DPH

(99,00 € kg)

Doba dodania 3-5 dní
Množstvo

2 položky

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Phyto Coffee je zmes rozpustnej čakanky a funkčnej dávky štandardizovaného extraktu čagy. Pripravený nápoj je chutnou bezkofeínovou alternatívou kávy obohatenou o účinky čagy.

Čaga je veľmi rozšírená huba parazitujúca na kmeňoch briez. Má nepravidelný tvar tela s výrazným typicky čiernym sfarbením, ktoré je spôsobené vysokou koncentráciou pigmentu melanínu.

Čakanka podporuje správnu činnosť tráviaceho traktu a pečene. Má pozitívny vplyv na hladinu glukózy v krvi. Prispieva k správnej činnosti srdca a ciev. Pomáha udržať zdravie kostí a kĺbov.

Zloženie: pražená čakanka, instantná čakanka, Inonotus obliquus štandardizovaný extrakt (polysacharidy). Odporúčaná denná dávka obsahuje 240 mg polysacharidov.

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Vrchovatú čajovú lyžičku zmesi (4 g) zalejeme 250 ml vriacej vody a necháme vychladnúť na teplotu vhodnú na pitie. Pijeme 2× denne. Nápoj je možné dochutiť cukrom a mliekom. Z Phyto Coffee je možné pripraviť v pákovom kávovare aj nápoj na spôsob espressa.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

000855
2 položky

Tabuľka dát

Čaje a kávoviny
Kávoviny
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.