• Na dotaz
Medová pena do kúpeľa - Pleva
search
  • Medová pena do kúpeľa - Pleva

Medová pena do kúpeľa - Pleva

4,60 €
Nie sme platcami DPH
Množstvo
Na dotaz

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

Povzbudzuje telo i myseľ, príjemne vonia, zjemňuje pokožku a dodáva živiny.

Voňavý med proti stresu

Veľa sme si zvykli riešiť naše problémy pomocou práškov. Bolí nás hlava? Prášok. Máme stuhnutý chrbát? Iný prášok. Príčinou ale často býva naša duša a psychika, ktoré ignorujeme a nijako sa o ne nestaráme. Nájsť si 20 minút na uvoľňujúci kúpeľ by pritom mala byť povinnosť pre každého.

Vďaka medovej zložke v tejto pene do kúpeľa sa nádherne uvoľníte, a to nielen telesne, ale aj duševne. Pôsobí totiž ako na svaly, ktorým pomáha s tvorbou glykogénu, tak aj na našu psychiku. Počas kúpeľa sa upokojíme, máme čas utríbiť si svoje myšlienky a zistiť, čo nás naozaj trápi.

Svieža medová vôňa pôsobí relaxačne, pomalé šumenie peny nás vráti z hektického vnímania času do normálnych koľají. A až z kúpeľa vyjdete uvoľnenie a oddýchnutie, hneď na prvýkrát si všimnete krásne jemnú pokožku. Aj za týmto efektom hľadajte med, ktorý pokožku vyživuje a robí ju pružnejšou.

• uvoľňuje stuhnuté svaly

• vonia po mede a tvorí bohatú penu

• podporuje tvorbu svalového glykogénu

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Mel, Lauramidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caprylyl / Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Glycol Distearate, Steareth-4, Glycerín, Citric acid, Maltodextrín, Phenoxy CI 15985

000475

Tabuľka dát

Medové produkty
Drogerie
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.