• Na dotaz
VirAgo
search
  • VirAgo

VirAgo

46,50 € S DPH
Množstvo
Na dotaz

 

Používame zabezpečený prenos TLS

 

Doprava - využívame služby PACKETY

  Platba online kartou, bank.prevodom, dobierkou

Na prevádzke v hotovosti, aj kartou

KOMPLEX NA POSILNENIE IMUNITY

90 tablet

3x1 tableta denne

VirAgo je komplexný prípravok, ktorého všetky hlavné zložky podporujú zdravú činnosť nášho imunitného systému. Oleuropeín je látka, ktorá sa nachádza v cennom extrakte z listov olivovníka a má antimikrobiálne, protizápalové a antioxidačné vlastnosti, ktoré ešte skvele doplňuje lyzín, aminokyselina, ktorá brzdí množenie vírusov. Echinacea je dobre známou rastlinou, ktorú ľudia dlhodobo využívajú v boji proti patogénom. Bolo dokázané, že mačiaci pazúrik (unkária plstnatá) so zinkom zvyšuje činnosť imunitného systému.

ZLOŽENIE

80mg výťažok z listu olivovníka

80mg L-lyzín HCI

25mg výťažok z koreňa Echinacey

60mg výťažok z Unkárie plstnatej

30mg Pau d`Arco - kôra

10mg Zinok

Prídavné látky: uhličitan vápenatý (stabilizátor),  mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), silika (protihrudkovacia látka), kroskarmelóza (objemové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka), mastenec (objemové činidlo).

UPOZORNENIE!

Neodporúča sa počas tehotenstva a dojčenia. V prípade ochorenia tráviaceho systému alebo pri pochybnostiach sa pred začiatkom užívania prípravku poraďte so svojím lekárom! Unkáriu plstnatú sa neodporúča užívať spoločne s imunosupresívami. Nevhodný pre deti do 14 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

DISTRIBÚTOR

CV Products s.r.o.

821 08 Bratislava, Bajzova 9/A

000729
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.